Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Zahájení stavebních prací - optická síť v obci Luká

Zahájení stavebních prací - optická síť v obci Luká

Datum konání:
27.3.2023

Společnost infos ART oznamuje, že 27. března zahájí stavební práce na optické sítě v obci Luká.

V rámci projektu bude do každé domácnosti zdarma přiveden optický kabel, který se zakončí v montážní krabici v místě, které si určí vlastník nemovitosti. Projekt je podporovaný Evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky.  Zavedení přípojky není podmíněno následnou aktivací služeb. Proto apelujeme na občany, aby si přípojku nechali zřídit i v případě, kdy o internetu na optice neuvažují.

V rámci výstavby dojde k určitému omezení na komunikacích, které potrvá přibližně 6-8 týdnů. Za toto dočasné omezení se omlouváme. Společnost Infos ART garantuje, že po ukončení stavebních prací budou povrchy komunikací a zeleně opět vráceny do původního stavu.  Ideálně v řádu několika týdnů, vše je podmíněno příznivým počasím. Na stavební práce a povrchy komunikací je zajištěna záruka 5 let.

Žádáme všechny o součinnost při realizaci stavby. Prosíme občany, aby případné koordinační záležitosti a požadavky řešili výhradně s osobami, jejichž kontakty přikládáme:

p. Kýr - 737 338 344 - zajištění souhlasů s přípojkou, zakreslení místa zakončení přípojky
p. Veselý - 777 366 124 - hlavní stavbyvedoucí, koordinace stavebních prací
p. Grygar - 777 608 387 zástupce investora Infos ART