Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Nabídka optické internetové sítě - Infos ART s.r.o.

Nabídka optické internetové sítě - Infos ART s.r.o.

Společnost Infos ART s.r.o. oznamuje, že pro občany obce prodlužuje akční nabídku na optické internetové síti. Pro všechny zájemce, kteří si do 29.2.2024 objednají internetové připojení nabízí 1 rok kabelové televize zdarma. Za cenu 345,- korun zákazník získá přístup k internetu o rychlosti 100 Mbit. Navíc moderní televizi 60 programů s možností přeskočení reklam.
Náklady na zřízení přípojky v rodinném domě obecně nepřesáhnou částku 2000,- Kč, smlouva se uzavírá na dobu neurčitou bez fixace.
Pro více informací navštivte stránky www.infos.cz Kontaktujte nás telefonicky na čísle 588 882 111 nebo emailem na adrese infos@infos.cz